Kontakta oss på Polymercentrum

Kontakta oss på Polymercentrum

Kontakt

KONTAKTA VÅRA MEDARBETARE

Joakim Wiedesheim

Joakim Wiedesheim

VD

Telefon 070-942 39 93
joakim@polymercentrum.se

Christel Frost

Christel Frost

Ekonomiansvarig

Telefon 070-855 99 19
christel@polymercentrum.se

Anders Mårtensson

Anders Mårtensson

Kompetensutvecklare och Utbildningsledare

Telefon 070-315 74 93
anders@polymercentrum.se

Per Fredrik Drakensten

Per Fredrik Drakensten

Medlemsansvarig

Telefon 072-301 75 37
per@polymercentrum.se

Stefan Nordahl

Stefan Nordahl

Utbildningsansvarig truckar & traverser

Telefon 076-323 68 73
stefan@polymercentrum.se

Martin Wiedesheim

Martin Wiedesheim

Utbildare/elevuppföljare

Telefon 073-334 34 98
martin@polymercentrum.se

Carola Mårtensson

Carola Mårtensson

Utbildningsadministratör

Telefon 073-319 40 88
carola@polymercentrum.se

Ida Hallqvist

Ida Hallqvist

Utbildningsadministratör

Telefon 070-551 90 66
ida@polymercentrum.se

Johnny Mostacero

Johnny Mostacero

HR / Utbildningsansvarig

Telefon 073-372 62 14
johnny@polymercentrum.se

Frida Nilsson

Frida Nilsson

Kursansvarig

Telefon 076-246 93 92
frida@polymercentrum.se

Lena Sumedrea

Lena Sumedrea

Medlemsansvarig

Telefon 076-818 82 00
lena@polymercentrum.se

Marika Rudén

Marika Rudén

Projektledare

Telefon 076-135 61 55
marika@polymercentrum.se

Kontakta oss på Polymercentrum

ADRESS

Polymercentrum Sverige AB
Oljevägen 1
334 32 Anderstorp

UC_Sigill