Kontakta oss på Polymercentrum

Kontakta oss på Polymercentrum

Kontakt

KONTAKTA VÅRA MEDARBETARE

Joakim Wiedesheim

Joakim Wiedesheim

VD

Telefon 070-942 39 93
joakim@polymercentrum.se

Christel Frost

Christel Frost

Ekonomi / Administration / Marknadsföring

Telefon 070-855 99 19
christel@polymercentrum.se

Anders Mårtensson

Anders Mårtensson

Kompetensutvecklare och Utbildningsledare

Telefon 070-315 74 93
anders@polymercentrum.se

Per Fredrik Drakensten

Per Fredrik Drakensten

Utbildningsadministratör

Telefon 072-301 75 37
per@polymercentrum.se

Stefan Nordahl

Stefan Nordahl

Utbildningsansvarig truckar & traverser

Telefon 076-323 68 73
stefan@polymercentrum.se

Martin Wiedesheim

Martin Wiedesheim

Utbildare/elevuppföljare

Telefon 073-334 34 98
martin@polymercentrum.se

Carola Mårtensson

Carola Mårtensson

Utbildningsadministratör

Telefon 073-319 40 88
carola@polymercentrum.se

Ida Hallqvist

Ida Hallqvist

Utbildningsadministratör

Telefon 070-551 90 66
ida@polymercentrum.se

Alexandra Plars

Alexandra Plars

Projektledare

Telefon 070-580 72 10
alexandra@polymercentrum.se

Kontakta oss på Polymercentrum

ADRESS

Polymercentrum
Box 152
334 23 Anderstorp

Besök:
Oljevägen 1, Anderstorp 

Ring OSS

Joakim 070-942 39 93

Anders 070-315 74 93

 

UC_Sigill