Kontakta oss på Polymercentrum

Kontakta oss på Polymercentrum

Kontakt

KONTAKTA VÅRA MEDARBETARE

Joakim Wiedesheim

Joakim Wiedesheim

VD

Telefon 070-942 39 93
joakim@polymercentrum.se

Christel Frost

Christel Frost

Ekonomi / Administration / Marknadsföring

Telefon 070-855 99 19
christel@polymercentrum.se

Anders Mårtensson

Anders Mårtensson

Kompetensutvecklare och Utbildningsledare

Telefon 070-315 74 93
anders@polymercentrum.se

Tore Ekblad

Tore Ekblad

Utbildningsadministratör

Telefon 070-560 55 42
tore@polymercentrum.se

Per Fredrik Drakensten

Per Fredrik Drakensten

Utbildningsadministratör

Telefon 072-301 75 37
per@polymercentrum.se

Stefan Nordahl

Stefan Nordahl

Utbildningsansvarig truckar & traverser

Telefon 076-323 68 73
stefan@polymercentrum.se

Jan Lundgren

Jan Lundgren

Kompetensutvecklare

Telefon 072-308 52 00
jan@polymercentrum.se

Carola Mårtensson

Carola Mårtensson

Utbildningsadministratör

Telefon 073-319 40 88
carola@polymercentrum.se

FÖLJ OSS PÅ LINKEDIN OCH FACEBOOK

Vi uppdaterar kontinuerligt om våra kurser och utbildningar, nyheter och information från branschen, samt om vår vardag för att Klicka på ikonerna för att komma till våra respektive kanaler, välkommen in och följ oss!

POLYMERCENTRUM PÅ LINKEDIN

POLYMERCENTRUM PÅ FACEBOOK

Kontakta oss på Polymercentrum

ADRESS

Polymercentrum, Box 152, 334 23 Anderstorp

Besöksadress: Oljevägen 1, Anderstorp

Faktureringsadress: inbox.lev.329162@arkivplats.se